Nije započeto

Olakšati proces registriranja poljoprivrednih gazdinstava

Partije: SDP BiH | Oblasti: Ekonomija

Potrebno je razviti adekvatnije informacione sisteme i registre, te olakšati proces registriranja poljoprivrednih gazdinstava.

Obrazloženje

Tokom dvije godine mandata 2022-2026 Vlade FBiH nisu zabilježene značajnije aktivnosti na realizaciji datog obećanja.

Izvor: Izborni program SDP BiH

Proces upisa u Registar poljoprivrednih gazdinstava i klijenata vrši se tokom cijele godine i opisan je na web stranici Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva.

Ukoliko imate dodatne informacije o ispunjenju ovog obećanja, pošaljite ih timu Istinomjera i mi ćemo ih, nakon provjere, uključiti u konačnu ocjenu ovog obećanja. Putem ove forme možete nam poslati i dokumente, fotografije ili video-snimke koji se odnose na ispunjenje ovog obećanja.


    Pitajte Istinomjer!